TOTAL ΕΠΑΓΓ. ΔΡΑΠΑΝΟΚΑΤΣΑΒΙΔΟ ΜΠΑΤ. Li-ion 20V / 55Nm BL Motor ΧΩΡΙΣ ΜΠΑΤ & ΦΟΡΤΙΣΤΗ (TDLI205581)
| Κατηγορία: | ΔΡΑΠΑΝΟΚΑΤΣΑΒΙΔΑ & ΔΙΑΦΟΡΑ ΜΠΑΤΑΡΙΑΣ |
|---|---|
| Κωδικός: | M1106015 |
| Κατασκευαστής: | TOTAL |
ΠΑΡΑΔΙΔΕΤΑΙ ΧΩΡΙΣ ΜΠΑΤΑΡΙΑ & ΦΟΡΤΙΣΤΗ
Χαρακτηριστικά
| Μοτέρ χωρίς ψήκτρες (Brushless Motor) | |
| Τάση | 20V |
| Ταχύτητα χωρίς φορτίο | 0-500 / 0-2000 rpm |
| Μέγιστη ροπή | 55 Nm |
| Χωρητικότητα τσοκ | 13mm |
| Ρυθμίσεις ροπής | 22+1 |
| Συμπεριλαμβάνει | |
|---|---|
| Βάρος | 1.12 Kg |
| Συσκευασία | 5 τεμ |
Είδατε πρόσφατα Προϊόντα Είδατε πρόσφατα
