TOTAL ΕΠΑΓΓ. ΔΡΑΠΑΝΟΣ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΟΣ ΚΡΟΥΣΤΙΚΟΣ 810W (TG1081316)
| Κατηγορία: | ΔΡΑΠΑΝΑ |
|---|---|
| Κωδικός: | M1102007 |
| Κατασκευαστής: | TOTAL |
Χαρακτηριστικά
| Τάση | 220-240V ~ 50 / 60Hz | |
| Ισχύς εισόδου | 810W |
| Ταχύτητα χωρίς φορτίο | 0-2750rpm |
| Τσοκ | 13mm |
| Βάρος | 2 Kg |
| Συσκευασία | 5 τεμ |
Είδατε πρόσφατα Προϊόντα Είδατε πρόσφατα
