TOTAL ΕΠΑΓΓ. ΔΡΑΠΑΝΟΣ ΚΡΟΥΣΤ. 710W ΑΥΤΟΜΑΤΟ ΤΣΟΚ 13mm (TG10713662)
| Κατηγορία: | ΔΡΑΠΑΝΑ |
|---|---|
| Κωδικός: | M1102013 |
| Κατασκευαστής: | TOTAL |
Χαρακτηριστικά
| Τάση | 220-240V~50/60Hz | |
| Ισχύς εισόδου | 710W |
| Ταχύτητα χωρίς φορτίο | 0-3000rpm |
| Μέγιστη χωρητικότητα διάτρησης | 13mm |
| Βάρος | 2.2 Kg |
| Συσκευασία | 10 τεμ |
Είδατε πρόσφατα Προϊόντα Είδατε πρόσφατα
