TOTAL ΕΠΑΓΓ. ΔΡΑΠΑΝΟΣ ΚΡΟΥΣΤΙΚΟΣ 2 ΤΑΧΥΤΗΤΩΝ 1.100W (TG211166)
| Κατηγορία: | ΔΡΑΠΑΝΑ |
|---|---|
| Κωδικός: | M1102009 |
| Κατασκευαστής: | TOTAL |
Χαρακτηριστικά
| Τάση | 220-240V~50/60Hz | |
| Ισχύς εισόδου | 1.100W |
| Ταχύτητα χωρίς φορτίο | 0-1200rpm / 0-3000rpm |
| Μέγιστη διάτρηση | 16mm |
| Βάρος | 3.7 Kg |
| Συσκευασία | 5 τεμ |
Είδατε πρόσφατα Προϊόντα Είδατε πρόσφατα
