TOTAL ΕΠΑΓΓ. ΔΡΑΠΑΝΟΣ ΚΡΟΥΣΤΙΚΟΣ 710W (TG1071366E)
| Κατηγορία: | ΔΡΑΠΑΝΑ |
|---|---|
| Κωδικός: | M1102014 |
| Κατασκευαστής: | TOTAL |
Χαρακτηριστικά
| Τάση | 220-240V~50/60Hz | |
| Ισχύς | 710W |
| Ταχύτητα χωρίς φορτίο | 0-3000rpm |
| Ταχυτσόκ | 13mm |
| Βάρος | 2.18 Kg |
| Συσκευασία | 10 τεμ |
Είδατε πρόσφατα Προϊόντα Είδατε πρόσφατα
